AVCILAR Hospital

AVCİLAR HOSPİTAL, 1998 yılında İstanbul'da kurulan özel bir sağlık hizmeti sağlayıcısıdır. Türkiye içinde ve dışındaki benzersiz ağı sayesinde global sağlık arayanlar için eşsiz bir fırsat yarattı.AVCİLAR HOSPİTAL'in vizyonu, en son teknolojileri ve tıbbi standartları kullanarak tüm tıbbi uzmanlık alanlarındaki mükemmellik standartlarını belirleyerek topluma ve uluslararası hastalara kapsamlı sağlık hizmetleri sunmaktır. Tıbbi bakım almak isteyen hastalar için inanılmaz tasarruf garanti ediyoruz.Danışmanlarımız ve personelimiz İngilizce, Hollandaca, Arapça, Rusça ve Türkçe konuşmaktadır. Sağlık hizmetleri ve tıbbi konsültasyonlar 24 saat ve haftada 7 gün verilmektedir. Avcılar Hastanesi, 400'ü aşkın 70 hekim,

AVCILAR Hospital

AVCİLAR HOSPİTAL, 1998 yılında İstanbul'da kurulan özel bir sağlık hizmeti sağlayıcısıdır. Türkiye içinde ve dışındaki benzersiz ağı sayesinde global sağlık arayanlar için eşsiz bir fırsat yarattı.AVCİLAR HOSPİTAL'in vizyonu, en son teknolojileri ve tıbbi standartları kullanarak tüm tıbbi uzmanlık alanlarındaki mükemmellik standartlarını belirleyerek topluma ve uluslararası hastalara kapsamlı sağlık hizmetleri sunmaktır. Tıbbi bakım almak isteyen hastalar için inanılmaz tasarruf garanti ediyoruz.

Danışmanlarımız ve personelimiz İngilizce, Hollandaca, Arapça, Rusça ve Türkçe konuşmaktadır. Sağlık hizmetleri ve tıbbi konsültasyonlar 24 saat ve haftada 7 gün verilmektedir. Avcılar Hastanesi, 400'ü aşkın 70 hekim, 171 sağlık personeli ve idari personel tarafından 32 departman aracılığıyla etkin ve kaliteli bakım sunmaktadır.

Hastanemizdeki hekimler dünyadaki en iyi tıp fakültelerinde eğitim görmekte ve eğitilmektedir ve hastanedeki tüm uzmanlık alanlarında başarılı tedavi hizmetleri sunmaktadır. Size kolaylık sağlamak için 7/24 tercüman ve çeviri hizmetleri sunuyoruz. Hem hastane hem de doktorların sorumluluk sigortası var. Avcılar Hastanesi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri Standardı'na göre sertifikalandırılmıştır.

AVCİLAR HOSPİTAL'deki tüm hasta odaları rahatınız için tasarlanmıştır. Odaların, eşlik eden bir akraba ya da arkadaş için en iyi mahremiyeti, konforu ve emniyetli bir konaklama sağlayabilmesi planlanmaktadır.

Airport pickup

Café

Dedicated smoking areas

Dry cleaning

Family accommodation

Free Wifi

Interpreter services

Online doctor consultation

Parking available

Personal assistance / Concierge

Pharmacy

Phone in the room

Private rooms for patients available

Religious facilities

Restaurant

Special dietary requests accepted

TV in the room

Aesthetic Plastic and Reconstructive Surgery
Akupunktur
Anesthesiology and Reanimation
Aviation Medical Center
Cardiology
Dentistry
Dermatology
Ear Nose and Throat
Emergency Medicine
Endocrinology
Endoscopy Unit
Gastroenterology and Hepatology
General Surgery
Gynegology and Obstetrics
Hair Transplantation
Heart and Vascular Surgery
Implantology
Infection Diseases
Internal Medicine
Metabolic Surgery
Neurosurgery
Nutrition and Diet
Obesity Surgery
Orhopetics and Traumatology
Orthodontics
Pediatric
Pediatric Allergy
Pediatric Endocrinology
Pedodontics (Pediatric Dentistry)
Physical Therapy and Rehabilitation
Pulmonology
Urology